لیست محصولات
سبد خرید
توجه داشته باید کلیه کالاهای قابل فروش در این سایت زیر نظر متخصصین لوازم باغبانی شرکت بهین ابزار باغ آسیا تهیه و به مشتریان عرضه می شود.

قیچی شاخه زن

قیچی شاخه زن «بهکو» (Behco) یکی از انواع قیچی‌های شاخه‌زن با دسته‌ی کشویی (تلسکوپی) محسوب می‌شود. در قیچی‌های باغبانی قسمت دسته و تیغه دارای اهمیت زیادی هستند. این ابزار‌ها دایما فشار بالایی را متحمل می‌شوند درنتیجه باید از مقاومت و طول عمر بالایی برخوردار باشند. تیغه‌ی فولادی قیچی شاخه‌زن مدل BL-020BJRKLG، از نوع SK-5 است و در برابر خوردگی عملکرد مناسبی دارد. این تیغه‌ی تیز با طول 11 سانتی‌متری که دارد می‌تواند به‌راحتی شاخه‌ها را هرس کند. بخش مهم دیگر این محصول دسته‌ی آن است که از کیفیت ساخت مناسبی برخوردار است. این دسته از جنس آلومینیوم بوده و روکش فوم آن موجب راحتی بیشتر کاربر در هنگام کار می‌شود. استفاده از آلومینیوم در ساخت دسته‌ی این قیچی، وزن این محصول را به‌طور چشمگیری کاهش داده است. یکی دیگر از مزیت‌های این دسته، تلسکوپی بودن آن است. با توجه به این قابلیت، طول دسته بین 71 تا 99 سانتی‌متر قابل‌تغییر است. این طول بلند امکان چیدن شاخه‌های بالایی گیاه را برای کاربر میسر می‌کند. شرکت‌های زیادی درزمینه‌ی تولید و عرضه‌ی ابزارآلات باغبانی فعالیت می‌کنند که دراین‌بین شرکت «بهکو» (Behco) باتجربه‌ای حدود دو دهه به‌خوبی عمل کرده است. محصولات این شرکت علاوه بر کیفیت قابل‌قبول باقیمتی مناسب عرضه می‌شوند.

قیچی شاخه زن بهکو مدل BH-610P1، یکی از قیچی های باغبانی برند معتبر بهکو تایوان است که برای هرس و قطع شاخه های بلند که دسترسی به آنها به سادگی امکان پذیر نیست، طراحی و تولید شده است.قیچی شاخه زن بهکو مدل BH-610P1، دارای تیغه فولادی ضد زنگ و بسیار تیز و برنده است و قادر است شاخه های با قطر تا ۱۵ میلی ..
2,045,000 تومان
قیچی شاخه زن «بهکو» (Behco) مدل BL-018KB، یکی دیگر از قیچی‌های پرکاربرد شرکت بهکو محسوب می‌شود.قیچی‌های شاخه‌زن دارای دسته‌هایی بلند هستند و با کمک این نوع طراحی نیروی بیشتری را برای بریدن شاخه‌ها به تیغه منتقل می‌کنند. از طرفی دیگر هرس کردن شاخه‌های بالایی گیاه که دسترسی به آن‌ها کمی دشوار است با س..
1,475,000 تومان
اطلاعات فنی:- سایز: "3.1/2 -6mm - تیغه: پائینی: قطر 6mm - از جنس فولاد S50C با روکش کروم - تیغه بالائی: از جنس فولاد S50C با روکش نچسب - دسته: فولادی با لوله بیضی شکل - دستگیره: اسفنجی ..
1,560,000 تومان
اطلاعات فنی:- ارتفاع: 2.4~1.8 m - تیغه بالائی: از جنس فولاد SK5 - میله: آلومینیومی روکش پلاستیکی - دسته: روکش پلاستیکی ..
4,200,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)
اطلاعیه...
Clicky